2020 визнали найгіршим роком в історії: експерт назвав аргумент проти

Політичний експерт розповів, чи дійсно 2020 рік найгірший і хто найбільше впливав на світову політику

2020 визнали найгіршим роком в історії: експерт назвав аргумент проти

Американський журнал Time визнав 2020 рік найгіршим в історії. Політичний експерт Ростислав Смирнов розповів в ефірі каналу "Україна 24", чи згоден він з цим твердженням.

"Давайте говорити по справедливості: ми знали важкі роки й до цього. У нас ніколи не було сильного економічного зростання, часто були економічні кризи, війни, які ми досі переживаємо. Рік був дійсно важким. Але якщо ми говоримо, як його назвав журнал Time, найгіршим в історії, то тут я не погоджуся. У нас залишилися ще ветерани, які пережили Другу світову війну, вони б точно з цим не погодилися", — сказав він.

Читайте також: "2020 рік один із найтепліших" - у Гідрометцентрі розповіли, що змінилося у світі

Популярні відео

Експерт розповів, хто найбільше здивував у 2020 у світовій політиці.

"Такою персоною, яка зараз впливає і впливатиме на світову політику, став Дональд Трамп. Епопея з виборами в США ще не закінчена, це може мати дуже погані наслідки. Трамп імпульсивна людина, і ми бачимо, що він і досі не визнає своєї поразки й може втягнути країну в громадянську війну. А США грають роль світового поліцейського, і якщо там почнуться заворушення, повірте, в інших країнах почнуться великі проблеми", — сказав він.

Читайте також: Ремонт доріг в Україні: в "Укравтодорі" озвучили плани на рік

Смирнов також назвав внутрішньополітичну подію №1 в Україні.

"Одна з позитивних сторін — це програма великого будівництва. Треба розуміти, що дороги — це мультиплікатор, і його ефект ми відчуємо через 2-3 роки", — вважає він.

Нагадаємо, журнал Time помістив на обкладинку цифру 2020, перекреслену червоним хрестом, і назвав поточний рік найгіршим. Автори журналу пояснили, що хоча були й гірші роки, більшості людей, які живуть зараз, немає з чим порівняти те, що відбувалося цього року.

Джерело Україна 24 Теги