Путін дуже сильно боїться однієї речі – ексміністр

Павло Клімкін нагадав, хто має ключові важелі впливу на Кремль

Путін дуже сильно боїться однієї речі – ексміністр

Президент Росії Володимир Путін дуже побоюється, що адміністрація новообраного президента США Джо Байдена знайде порозуміння з Євросоюзом у питанні посилення санкцій проти РФ.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Всім прекрасно зрозуміло, що ключові важелі впливу на Росію знаходяться в руках США. Це можливість додаткових санкцій, причому спектр дуже широкий. Я думаю, майбутня адміністрація діятиме стратегічно - не все одразу, а з точки зору як вплинути на позицію Росії в ключових для себе сферах. Ми прекрасно розуміємо, що тільки Штати знають про всі російські оборудки й так далі", - зазначив ексглава МЗС.

Читайте також: Кравчук розповів про зустрічні вимоги Росії на переговорах щодо Донбасу

Популярні відео

За його словами, дуже важливо, як швидко майбутня американська адміністрація встановить ефективні й довірливі відносини з керівництвом Євросоюзу.

"Майже впевнений, що це буде досить швидко. Це буде інший рівень трансатлантичної солідарності, ніж за часів Трампа. Цього, звичайно, дуже побоюється Путін", - підкреслив Клімкін.

Читайте також: Такого не дозволяв собі ніхто - Гордон розповів, як вилаяв Путіна на всю Росію

Раніше ексглава МЗС України Павло Клімкін в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив тактику президента РФ Володимира Путіна на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги