"Сам Путін відмовився": журналіст розповів про небезпеку російської вакцини проти COVID-19

Іван Яковина розповів про доведені випадки неефективності вакцини "Супутник-V"

"Сам Путін відмовився": журналіст розповів про небезпеку російської вакцини проти COVID-19

Російська вакцина проти коронавірусу неефективна і може бути небезпечною, заявив журналіст Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24".

"Російська вакцина "Супутник V" неперевірена і невипробувана належним чином, у кращому випадку її ефективність сумнівна, а в гіршому - вона просто небезпечна. Відразу після її появи стали з'являтися відповідні дані.

Широку популярність здобула історія трьох лікарів на Алтаї, які захворіли після вакцинації цим "Супутником". Відомий російський тележурналіст Олексій Пивоваров, який брав участь у випробуваннях вакцини, теж заразився і захворів. А остання історія найкраща: прессекретарка Олександра Лукашенка Наталія Ейсмонт розповіла, що хворіє, попри те, що зробила щеплення російською вакциною двічі, за всіма правилами. Є й сотні історій простих людей, яким не допомогла вакцина", — сказав він.

Читайте також: Екснардеп розвіяв міф про російську вакцину від коронавірусу

Популярні відео

За словами Яковини, президент Росії Володимир Путін не хоче робити щеплення російською вакциною.

"Головна історія — категорична відмова самого Путіна щепитися "Супутником". Дмитро Пєсков офіційно визнав, що вакцина ще сира, а на запитання про вакцинацію Путіна відповів, що це виключено. У результаті навіть російські лікарі відмовляються робити щеплення "Супутником", хоча їм погрожують за це звільненням", — сказав він.

Раніше голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки та оборони України, академік НАНУ Сергій Комісаренко назвав терміни масової вакцинації українців від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги