Демонстрації стали схожі на "махровий совок" — експерт про протести в Білорусі

Ігор Тишкевич розповів про проблеми з противниками Лукашенка

Демонстрації стали схожі на "махровий совок" — експерт про протести в Білорусі

Протести в Білорусі нагадують демонстрації радянських часів. Про це заявив експерт-міжнародник Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич в ефірі каналу "Україна 24".

"Якщо говорити про кінцевий результат, то зараз ситуація патова, тому що можна багато говорити про те, що виходили різні соціальні групи, але все це нагадує демонстрації радянських часів, "махровий совок": давайте виведемо пенсіонерів, ще когось.

Але реально для влади великою проблемою є те, що ядром протестів був і залишається міський середній клас. Про це свідчить навіть статистика затримань: понад 57% працюють в недержавній сфері, це насамперед ІТ, технології. Влада не може задушити цей протест, тому що вона не вміє говорити з цією групою", — сказав він.

Читайте також: Путін хоче замінити Лукашенка — політолог назвав можливу кандидатуру до влади

"З іншого боку, оскільки противники Лукашенка не змогли розширити протест на інші соціальні групи, не відбулися два анонсовані страйки, не відбулися масові протести за межами великих міст, ситуація станом на сьогодні патова", — сказав він.

Раніше білоруський опозиційний політик, лідер руху "За свободу" Юрій Губаревич розповів, чому президент Білорусі Олександр Лукашенко не зможе довго утримувати свою владу.

Джерело Україна 24 Теги