"Лукашенку залишилося недовго": в Білорусі розповіли, як він втратить владу

Президент Білорусі втратив внутрішню легітимність, вважає Юрій Губаревич

"Лукашенку залишилося недовго": в Білорусі розповіли, як він втратить владу

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не зможе довго утримувати свою владу, оскільки в нього закінчуються фінанси на утримання силовиків і держапарату.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" білоруський опозиційний політик, лідер руху "За свободу" Юрій Губаревич.

"Ситуація непередбачувана. Єдине, про що можна стверджувати більш-менш чітко, це те, що Олександр Лукашенко утримує владу якщо не останні місяці, то досить короткий період, тому що підстав для подальшого перебування він не має для внутрішньої легітимності", - заявив Губаревич.

Читайте також: "Хоче криваву бійню": в Білорусі пояснили слова Лукашенка про громадянську війну

Популярні відео

На його думку, погіршення економічної ситуації в Білорусі рано чи пізно призведе до усунення Лукашенка від влади.

"Для того щоб утримувати владу, потрібно якимось чином забезпечувати, годувати й силовиків, і держапарат. Для цього потрібні внутрішні фінансові ресурси, а їх, в принципі, немає. Навіть всі ці 26 років перебування Лукашенка при владі економіка Білорусі отримувала дотації з боку Росії. Зараз дотування Лукашенка, який не є легітимним президентом в очах білоруського народу, - це ненадійні інвестиції, з незрозумілим майбутнім навіть для Росії, яка стабільно підтримує схожі режими", - зазначив білоруський політик.

Читайте також: Росія нагадала Лукашенко про борги - журналіст про ситуацію в Білорусі

Раніше російський політтехнолог Станіслав Бєлковський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, ким Кремль може замінити Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги