"Це охолоджує російських генералів": експерт про важливе у відносинах України та НАТО

Голова громадської ліги "Україна - НАТО" вважає, що Україні має бути байдужа реакція Росії на співпрацю з Альянсом

"Це охолоджує російських генералів": експерт про важливе у відносинах України та НАТО

Голова громадської ліги "Україна - НАТО" Сергій Джердж вважає, що якщо Україна отримає План дій щодо членства в НАТО - це буде попередженням для російських воєначальників.

"Нам має бути байдуже, як Росія до цього ставитиметься, тому що вона вже продемонструвала абсолютно всі свої можливості щодо цього. Вона розпочала війну проти країни, яка була позаблоковою, це фактично форма нейтралітету – і це була зручна мішень для Росії, вона добилася того, що в 2010 році саме Партія регіонів Януковича і проголосила позаблоковість, ми тоді відрізали себе від будь-якої допомоги міжнародних інституцій, інших країн. Це така мішень була штучна для Росії, тому що вона планувала свою колоніальну політику у військовий, економічний і політичний спосіб", - сказав експерт.

Читайте також: НАТО має врахувати інтереси України — віцепрем'єрка про нову стратегію Альянсу

Популярні відео

На думку Джерджа, співпраця України і НАТО може вплинути на позицію російських командувачів.

"Зраз же навпаки нам треба думати про свою безпеку. Наша тісна співпраця з НАТО, будь яке посилення, збільшення кількості маневрів, матеріально-технічна співпраця – це охолоджує голови тих російських генералів, які планують якісь свої провокації і агресивні дії, тому що вони зважають на те, що Україна не сама, а є партнером НАТО", - сказав Джердж.

Читайте також: Чи відповідає Україна стандартам НАТО: ексголова зовнішньої розвідки розповів деталі

Відзначимо, що раніше міністр оборони України Андрій Таран заявив, що у України є амбіції отримати План дій щодо членства в НАТО і вона сподівається на політико-військову підтримку для ухвалення такого рішення на наступному саміті Альянсу 2021 року.

Джерело Україна 24 Теги