"Лукашенко стрілятиме": протестуючі в Білорусі розповіли про нову фазу

У Білорусі розповіли, навіщо потрібні мирні протести

"Лукашенко стрілятиме": протестуючі в Білорусі розповіли про нову фазу

Протестуючі в Білорусі не збираються відступати, заявив білоруський ресторатор Вадим Прокоп'єв в ефірі каналу "Україна 24".

"У Білорусі триває те, що Україна проходила раніше - тепер це називається білоруська Революція Гідності. У вас це вдалося зробити раніше. Я хотів би подякувати українському суспільству за підтримку та українській владі за підтримку — і Володимиру Зеленському, і Дмитру Кулебі. Ми не чекали від вас такої реакції, і дочекалися. Я вважаю, що Лукашенко оточений з півдня, півночі та заходу. Білоруський протест не хоче вмирати, і ми знаємо точно, що Лукашенко стрілятиме", — сказав він.

Читайте також: Протести в Білорусі: противники Лукашенка радикально змінили тактику

Популярні відео

Прокоп'єв пояснив, чому білоруси продовжують виходити на мирні протести.

"Українцям незрозуміле наше ходіння по муках, по цих недільних маршах з такою кількістю заарештованих і такою кількістю кримінальних справ. Я дійсно з багатьма вважаю, що нашого пацієнта доведеться приспати — ніякого іншого результату в цій війні не буде. Він просто так не віддасться, ну, можливо, втече на літаку, і для цього, швидше за все, ми вступимо в іншу фазу опору.

Поки що мирний протест — це те, що у нас є, білоруси демонструють впертість. Мирний протест потрібен — по-перше, він демонструє солідарність і моральну підтримку між білорусами, він сильно діє на нейтральних громадян, які точно голосували за Тихановську, але не ризикують виходити на вулиці, і він розкладає силовиків зсередини", — сказав він.

Раніше журналіст Роман Попков розповів про посилення жорстокості щодо протестуючих у силовиків.

Джерело Україна 24 Теги