Лукашенко повертається до жорстких практик — журналіст про затримання в Білорусі

Білоруський журналіст розповів про тортури під час арешту протестувальників

Лукашенко повертається до жорстких практик — журналіст про затримання в Білорусі

У Білорусі знову відновилися силові затримання і катування протестуючих. Про це розповів журналіст, якого затримали силовики, оглядач "МБХ Медіа" Роман Попков в ефірі каналу "Україна 24".

"Це не те, що відбувалося зі мною безпосередньо. Я переказую те, що мені говорили мої співкамерники. Тортури електрошокерами отримав простий протестуючий за те, що плюнув в співробітника одного з білоруських пропагандистських каналів, розповіді людей, яких били під час акцій протесту. Мій особистий досвід показує, що режим Лукашенка повертається до своїх практик початку серпня, коли були найжорстокіші ексцеси, найсуворіші затримання. Судячи з усього, ескалація жорстокості триватиме", — сказав він.

Читайте також: Росія нагадала Лукашенку про борги - журналіст про ситуацію в Білорусі

Популярні відео

За словами Попкова, силовики цілеспрямовано затримують журналістів.

"Особисто мене в автобусі не били омонівці, але було видно, що вони чітко працюють на мене. Було видно, що я був у тривалій розробці у них. До іноземних журналістів прикута колосальна увага з боку силовиків. Але наявність іноземного паспорта допомагає уникнути жорстких побиттів. Багато людей сидять на Окрестіна не по 15 діб, а кілька разів по 15 діб, сидять місяцями в камерах з жорсткими умовами утримання", — сказав він.

Раніше російський політтехнолог Станіслав Бєлковський розповів, чого Росія чекає від Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги