Є три причини — політолог про дії Франції щодо Нагірного Карабаху

Експерт розповів, як надалі розвиватиметься ситуація в Карабасі

Є три причини — політолог про дії Франції щодо Нагірного Карабаху

Сенат Франції ухвалив резолюцію, яка закликає уряд країни визнати Нагірний Карабах. Своєю чергою уряд відмовився це робити. Ситуацію прокоментував в ефірі каналу "Україна 24" політолог Дмитро Левусь.

"Є кілька причин. По-перше, Франція відчула себе ображеною, оскільки не працюють діючі механізми, та ж Мінська група ОБСЄ, де Франція грала дуже велику роль. По-друге, вона ображена через зростання ролі Туреччини в Кавказькому регіоні. Є такі ж побоювання й у Німеччині. І третя причина, яку завжди згадує азербайджанська сторона, - діяльність вірменської діаспори у світі", — сказав він.

Читайте також: Не пробачать поразки в Карабасі — Вірменії прогнозують зміну влади

Популярні відео

Також експерт розповів, як надалі розвиватиметься ситуація в самому Нагірному Карабасі.

"Мені здається, що оперативна пауза, яка склалася і на дипломатичному, і на воєнному фронті, говорить про те, що найближчим часом масштабного загострення однозначно не буде. Сторони намагатимуться дипломатично закріпити свої успіхи або побудувати нові союзницькі відносини та не втратити ще більше", — сказав він.

Читайте також: Росія домоглася свого - експерт про підсумки війни в Карабасі

Нагадаємо, прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян підписав з президентом Росії Володимиром Путіним і президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим документ про припинення війни в Нагірному Карабасі з 10 листопада.

Джерело Україна 24 Теги