"Лукашенко взяв приклад з Гітлера": в Білорусі заявили про найгірший сценарій

Президент Білорусі продовжує терор проти свого народу, заявляють в опозиції

"Лукашенко взяв приклад з Гітлера": в Білорусі заявили про найгірший сценарій

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розгорнув терор проти власного населення за прикладом нацистського диктатора Адольфа Гітлера.

Таку заяву зробив в ефірі телеканалу "Україна 24" білоруський політолог, член Координаційної ради білоруської опозиції Віталій Римашевський.

Читайте також: "Хоче криваву бійню": в Білорусі пояснили слова Лукашенка про громадянську війну

Римашевський прокоментував гучну заяву Лукашенка, що його відсторонити від влади може тільки білоруський народ:

"На заяви Лукашенка, особливо в цей період після подій серпня, зважати не варто. Варто звертати увагу на його дії. А ось його дії саме ведуть до того, що ОМОН і люди без форми б'ють (протестуючих - ред.) людей. Вони більше схожі на штурмовиків 1933-1937 років, коли Адольф Гітлер приходив до влади. Там були люди, які просто беззаконно могли бити, наводити жах на населення тодішньої Німеччини".

За словами опозиціонера, "відмінність між тими часами в Німеччині і теперішніми в Білорусі в тому, що зараз ці люди носять погони і якимось чином належать до так званих силових структур".

"Сьогодні в Білорусі ситуація розвивається за найгіршим сценарієм, розгортається озброєний терор проти власного народу, і поки не видно, щоб Лукашенко від цього відмовився", - додав він.

Читайте також: Лукашенко став "кульгавою качкою" – політолог про протести в Білорусі

Раніше член Координаційної ради білоруської опозиції Юрій Губаревич розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що в Білорусі противники Олександра Лукашенка радикально змінили тактику протестів.

Джерело Україна 24 Теги