Все залежить від України — дипломат назвав дві умови для підтримки від США

Дипломат Костянтин Єлісєєв розповів, яку політику вестиме адміністрація Джо Байдена

Все залежить від України — дипломат назвав дві умови для підтримки від США

На посаді президента США Джо Байден посилюватиме свою політику щодо Росії. Таку думку висловив дипломат Костянтин Єлісєєв в ефірі каналу "Україна 24".

"Байдену не треба ні до кого прислухатися, тому що він сам прекрасно знає й Україну, і Росію, політичну еліту. Він знає, як діяти та ставитися до Росії. Думаю, що політика тиску з боку нової адміністрації США збережеться, санкційна політика посилюватиметься в міру того, як Росія буде продовжувати ігнорувати міжнародне право.

Нова адміністрація буде більше інвестувати в НАТО. З приходом нової адміністрації також потрібно не забувати, що відкриваються нові можливості для розвитку відносин між Україною та США", — сказав він.

Читайте також: Український дипломат розповів, чим Байден займатиметься до інавгурації

Популярні відео

Дипломат зазначив, що Україні потрібно виконати дві умови, щоб отримати підтримку США.

"Думаю, що США активніше братимуть участь у всіх процесах, що відбуваються на території України, активізують процес участі в переговорах з метою врегулювання ситуації на Донбасі та в Криму. Останні два роки фактично американська дипломатія, особливо після звільнення Курта Волкера, пасивно себе вела.

Вікно можливостей залежатиме від України — наскільки Україна буде просуватися шляхом демократичних форм боротьби з корупцією. По-друге, наскільки Україна буде послідовна в позиції відсічі російській агресії. Якщо ці дві умови будуть виконані, ми зможемо сподіватися на потужну американську підтримку", — сказав він.

Раніше президентка американського Центру аналізу європейської політики (CEPA) Аліна Полякова розповіла про плюси та мінуси президентства Байдена для України.

Джерело Україна 24 Теги