"Політичне гетто": в Білорусі до противників Лукашенка застосували жорсткі заходи

Протистояння Лукашенка з опозицією тільки зростатиме, прогнозує політолог

"Політичне гетто": в Білорусі до противників Лукашенка застосували жорсткі заходи

У Білорусі посилюються репресії проти противників президента Олександра Лукашенка. Влада відключає світло та опалення цілим мікрорайонам, в яких люди масово підтримують опозицію.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів білоруський політолог Павло Усов.

За його словами, ситуація в Білорусі далека від врегулювання конфлікту, "тому що Лукашенко однозначно сказав, що на поступки не піде, не збирається йти з посади президента, яку він фактично утримує силою".

"За три місяці протистояння через в'язниці в Білорусі пройшло 30 тис. осіб, за даними міжнародних організацій. Це маленьке місто в Білорусі. На поступки влада йти не збирається, навпаки, репресії загострюються, зростають каральні операції стосовно не тільки окремих учасників протесту, а й цілих районів, які фактично перебувають у блокаді з боку силовиків", - розповів політолог.

Читайте також: "Хоче криваву бійню": в Білорусі пояснили слова Лукашенка про громадянську війну

Популярні відео

Як зазначив Усов, останнім часом в ужиток білоруської політичної мови увійшло слово "політичне гетто".

"Наприклад, у мікрорайоні Новий Боровий відключають воду, опалення, світло для того, щоб змусити мешканців зняти біло-червоні прапори, відмовитися від політичної активності. Протистояння тільки зростатиме", - пояснив він.

Читайте також: Лукашенко став "кульгавою качкою" – політолог про протести в Білорусі

Раніше член Координаційної ради білоруської опозиції Юрій Губаревич розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що в Білорусі противники Олександра Лукашенка радикально змінили тактику протестів.

Джерело Україна 24 Теги