Трамп використовує шантаж, щоб довести перемогу — політолог про ситуацію в США

Політолог розповів, які методи використовує Дональд Трамп, щоб залишитися при владі

Трамп використовує шантаж, щоб довести перемогу — політолог про ситуацію в США

Президент США Дональд Трамп може домогтися того, щоб залишитися при владі, хоча шансів мало. Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" політолог Володимир Дубовик.

"Теоретично є (можливість "обнулення" результатів Байдена — ред.). У будь-який інший час я б сказав, що немає. Але, як показує наша реальність, Трамп - незвичайний президент, його поведінка незвична, поведінка партії, яку він очолює, незвичайна, не вписується в певні канони. Теоретично можливо, хоча дуже малореально", — сказав він.

Читайте також: Підсумки виборів у США: названо добру й погану новину для України

Популярні відео

За словами політолога, Трамп використовує в тому числі не найкращі законні методи.

"Зрозуміло, що в судах він програє, зрозуміло, що там він уже й не шукає перемоги, він шукає перемоги за рахунок тиску, шантажу на конкретних людей, представників асамблей, конгресів штатів. У хід йдуть унікальні методи — дзвінки безпосередньо клеркам, співробітникам, які в Мічигані рахують голоси, у Вісконсині, виклик з Мічигану керівника республіканської асамблеї штату в Білий дім для бесіди сам на сам. Якісь дивні речі відбуваються", — сказав він.

Раніше журналіст Іван Яковина заявив, що Дональд Трамп може спробувати влаштувати державний переворот, щоб залишитися при владі.

Джерело Україна 24 Теги