"Справи у Путіна йдуть все гірше": журналіст розповів про жахи коронавірусу в Росії

Іван Яковина розповів, що відбувається в Росії з коронавірусом і чому не оголошують карантин

"Справи у Путіна йдуть все гірше": журналіст розповів про жахи коронавірусу в Росії

У Росії морги переповнені, трупи померлих від коронавірусу зберігають у підвалах. Про це заявив журналіст Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24".

"Справи у Путіна і його друзів останнім часом йдуть все гірше. Медицина майже повністю знищена так званою оптимізацією, вже не справляється з потоком хворих на коронавірус. Ключових препаратів не вистачає, оскільки в Росії їх не роблять, а гроші на імпортну закупівлю вже давно вкрадено. У лікарнях багатьох російських міст не вистачає місць, хворі там не лежать, а сидять, ліжок немає, лікарів не вистачає. Морги зараз у Росії переповнені, трупи вже скидають в підвали, іноді навіть без пластикових мішків. Ситуація просто дика", — сказав він.

Читайте також: "Страхується на всі випадки": Гордон розповів про цікаві деталі діяльності Путіна

Популярні відео

За словами Яковини, карантин в країні не вводять з економічних причин.

При цьому карантин у Росії ніхто не вводить, оскільки Путін боїться остаточно добити російську економіку. Втім, вона вмирає і без його допомоги, люди хворіють, підприємства закриваються, безробіття злетіло до небес. У провінції навіть є місця, де люди починають голодувати. Чиновники від усього цього жаху тікають до Москви, де є хоч якийсь шанс вилікуватися. Система управління країною розвалюється на очах", — сказав він.

Раніше Яковина заявив, що президент Росії Володимир Путін підбурюватиме президента США Дональда Трампа почати війну в Ірані.

Джерело Україна 24 Теги