Путін підбурюватиме Трампа почати війну — журналіст назвав країну

Іван Яковина розповів, навіщо Володимиру Путіну потрібна війна на Близькому Сході

Путін підбурюватиме Трампа почати війну — журналіст назвав країну

Президент Росії Володимир Путін хоче розв'язати війну в Ірані руками США. Про це заявив журналіст Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24".

"Як ми знаємо, Володимир Путін володіє досить великим впливом на американського президента, тому він напевно скористається впливом, щоб надати сміливості та рішучості нинішньому господареві Білого дому. Американський удар по Ірану для Путіна означає величезні ціни на нафту, кінець санкцій, величезний вплив у світі та нове життя для вмираючого режиму. Крім того, це надія на повернення Трампа в Білий дім вже у 2024 році", — сказав він.

Читайте також: Підсумки виборів у США: названо добру й погану новину для України

Популярні відео

Яковина зазначив, що Байден у ролі президента США вкрай невигідний Кремлю.

"Якщо ж до влади в США спокійно і мирно прийде Джо Байден, то введе проти Путіна нові економічні санкції, які швидко прикінчать російську економіку й призведуть до революції в Росії, загибелі режиму Путіна. Як ви думаєте, який з варіантів подобається російському диктатору більше і який він буде проштовхувати усіма своїми путінськими силами? Тому, на жаль, не можна виключати варіанту великої війни між США та Іраном на Близькому Сході", — сказав він.

Раніше Яковина заявив, що Дональд Трамп спробує влаштувати переворот, щоб залишитися президентом.

Джерело Україна 24 Теги