Трамп може влаштувати переворот — журналіст про події в США

Іван Яковина розповів, на що може піти Дональд Трамп, щоб утриматися при владі

Трамп може влаштувати переворот — журналіст про події в США

Чинний президент США Дональд Трамп усіма силами намагатиметься втриматися при владі. Про це заявив журналіст Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24".

"Для збереження Білого дому Трамп зараз спробує влаштувати досить тупий та очевидний державний переворот. У нього це не вийде, оскільки всім вже ясно, чого він задумав, і ніхто з американських політиків, навіть республіканці, брати участь у цьому не бажають. Після 20 січня, коли відбудеться інавгурація нового президента, нинішньому президенту все-таки доведеться покинути Білий дім. Він може спробувати підняти військовий переворот, але для Америки це зовсім вже екзотична опція, на таке не кожен справжній злодій наважиться, а ось такий бутафорський, як Трамп, і поготів. Він просто злякається", — сказав він.

Читайте також: У Трампа є шанси залишитися в Білому домі — журналіст назвав два сценарії

Популярні відео

При цьому, за словами Яковини, Трамп піде на наступні вибори.

"Але у нього все ще залишається варіант повернутися до влади у 2024 році, на наступних виборах президента. Для цього йому потрібно зробити так, щоб термін Джо Байдена став невдалим, і ось це Трамп дуже навіть може влаштувати, і такий шанс він не упустить", — сказав він.

Раніше президентка американського Центру аналізу європейської політики (CEPA) Аліна Полякова назвала добру й погану новину для України за підсумками виборів у США.

Джерело Україна 24 Теги