"Не давайте Путіну контролювати ЗМІ": Яценюк дав поради новій владі Молдови

Також, на думку українського політика, країні потрібні дострокові вибори парламенту і сильна зв'язка "президент - прем'єр"

"Не давайте Путіну контролювати ЗМІ": Яценюк дав поради новій владі Молдови

Експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав кілька порад новій владі Молдови.

Про це він сказав під час Київського безпекового форуму в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Для вас важливо знайти шлях, як дотриматися вимог Конституції і одночасно вимог народу Молдови. Як тільки ви порушите Конституцію - це стане бомбою уповільненої дії. Я вас не повчаю, не подумайте, я намагаюся просто поділитися власним політичним досвідом", - сказав Яценюк.

Читайте також: Це бізнес-пропаганда — правозахисник про російську вакцину

Популярні відео

На думку політика, Молдові необхідні дострокові парламентські вибори.

"Ще одна проблема. І президент, і прем'єр-міністр повинні діяти разом, ніяких розбіжностей між президентом і прем'єр-міністром. Я добре знаю, до чого призводить це трикляте перетягування владної ковдри в таких країнах, як Україна чи Молдова", - сказав Яценюк.

Читайте також: Російська пропаганда прокололася: політолог пояснив нову помилку РФ

Також експрем'єр порадив не дозволяти Росії проникати в сферу ЗМІ та медіа.

"Третє питання - медіа. Ви перебуваєте в дуже токсичному медійному середовищі. Не забувайте, що мова йде не про реально незалежних журналістів. Росія робить все можливе, щоб знищити вашу підтримку в суспільстві. Не дозволяйте, щоб свобода слова перетворилася на свободу дезінформації та брехні. Це сталося в Україні. Уявіть, 50% українських новинних каналів контролюються Путіним. Вам необхідно утримати довіру суспільства", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, раніше Арсеній Яценюк в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що на виборах президента Молдови поразки зазнав не діючий президент Ігор Додон, а російський лідер Володимир Путін, який його підтримував.

Джерело Україна 24 Теги