"Наші цілі однакові": віцеспікер молдавського парламенту про відносини з Україною

Міхай Попшой впевнений, що країнам потрібно подолати дефіцит зв'язків і недоліки

"Наші цілі однакові": віцеспікер молдавського парламенту про відносини з Україною

Заступник голови парламенту Молдови Міхай Попшой впевнений, що з обранням президентом Майї Санду порядок денний України та Молдови багато в чому збігається, і необхідно зміцнювати співробітництво.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Наш порядок денний багато в чому збігається в регіональних аспектах. Головне у співпраці - це наш спільний порядок денний щодо євроінтеграції. Для цього ми повинні співпрацювати і в питаннях реалізації Угоди про асоціацію, подальших реформ, боротьби з корупцією, створення ефективних інститутів для того, щоб наші шанси євроінтеграції були вищі", - сказав Попшой.

Читайте також: Вибори у Молдові почалися з цвяхів: подробиці голосування

Популярні відео

На думку віцеспікера, державам потрібно усувати недоліки у відносинах, що з'явилися впродовж декількох останніх років.

"Ще одна болюча тема - це Придністров'я. Це дуже вразливе місце не тільки для Молдови, а й для України. І тут Україна відіграє величезну роль в спільних зусиллях врегулювання цього конфлікту в політичний спосіб. Маючи те партнерство і хороші відносини, які у нас з Україною, ми можемо подолати той дефіцит і недоліки, які існували в наших відносинах впродовж останніх кількох років. Дуже шкода, що не було у нас контактів на високому рівні тривалий час, протягом чотирьох років наші відносини були майже заморожені зі зрозумілих причин. Але це негативно як для України, так і для Молдови", - сказав Попшой.

Читайте також: "Використають консерву Придністров'я": політолог про вплив Росії на вибори в Молдові

Нагадаємо, раніше Майя Санду заявила каналу "Україна 24", що має намір перезавантажити відносини з Україною та Румунією.

Джерело Україна 24 Теги