Путін програв - експрем'єр України про підсумки виборів у Молдові

Арсеній Яценюк привітав Молдову з переконливою перемогою Майї Санду

Путін програв - експрем'єр України про підсумки виборів у Молдові

На виборах президента Молдови поразки зазнав не чинний президент Ігор Додон, а російський лідер Володимир Путін, який його підтримував.

Про це під час Київського безпекового форуму в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Дозвольте розпочати з привітання народу Молдови з переконливою перемогою Майї Санду. Це перемога не лише Майї Санду, це перемога народу Молдови, народів Європейського союзу і власне всього вільного світу. Хто ж програв? Це ім’я ми знаємо, і це не пан Додон. Це – пан Путін, оскільки він персонально підтримував свого проросійського президента на суверенній землі Молдови", - зазначив Яценюк.

Читайте також: Вибори президента Молдови: лідерка перегонів зробила гучну заяву про Україну

Популярні відео

Експрем'єр назвав президентські вибори "яскравою ознакою здорової демократії в Молдові".

"Без сумніву, новообраний президент та народ Молдови ще зіткнуться з численними викликами. І тут є чимало подібного між Україною та Молдовою. Російські війська постійно перебувають на суверенній території Молдови у Придністров’ї, так само як у Криму, в Донецьку, в Луганську. Росія намагається підірвати як територіальну цілісність, так і демократичні основи в обох наших країнах", - наголосив він.

Яценюк також нагадав, що новообрана президентка Майя Санду "в своїй яскравій заяві засудила анексію Криму та російську агресію проти України".

"Україна – найкращий друг Молдови, і я переконаний, що українське керівництво має підтримувати Молдову. І навпаки", - додав він.

Читайте також: Проросійські сили програли — експерт розповів про політику Молдови з новим президентом

Нагадаємо, 15 листопада в Молдові відбувся другий тур президентських виборів. На пост претендували чинний президент Ігор Додон і колишній прем'єр-міністр Майя Санду. Санду набрала 57% голосів, вона обійшла свого опонента більш ніж на 15%. 

Джерело Україна 24 Теги