Не виконали умови: експерт розповів про недопуск Росії в G7

США не хочуть повертати Росію у "Велику сімку" через агресію до інших країн

Не виконали умови: експерт розповів про недопуск Росії в G7

Росію вирішили не повертати у "Велику сімку G7" через агресію стосовно інших країн, зокрема України. Як можна оцінити ситуацію, розповів експерт-міжнародник Олександр Краєв в ефірі каналу "Україна 24".

"Це можна оцінювати тільки позитивно, тому що це, очевидно, відповідає українській позиції. По-друге, це показує певну континуальність того, що роблять США. Тобто заяви Трампа про те, що Росію треба повертати, що потрібно переглядати відносини, це досить нестандартно для американської зовнішньої політики", — сказав він.

Читайте також: Путін править всього 20 років, люди ще потерплять - політолог про "обнулення" термінів

Популярні відео

За словами експерта, Росія не виконала висунутих до неї вимог, що й стало причиною відмови.

"Потрібно розуміти, що Штати завжди діють системно. А з системної точки зору Росія не виконала умови для повернення в G7: триває окупація Криму, агресія на сході України, тривають санкції, а частина цих санкцій — виключення з тоді ще Великої вісімки. Дивлячись на те, що заявляє Байден, кого він підбирає до свого штабу, можна сказати, що Росія в G8 зараз не буде повернута", — сказав він.

Читайте також: "Страхується на всі випадки": Гордон розповів про цікаві деталі діяльності Путіна

Нагадаємо, Палата представників Конгресу США прийняла законопроєкт про недопущення Росії до зустрічей Великої сімки. Причиною названо агресію з боку Кремля щодо інших країн. Що стосується України - йдеться про анексію Криму і війну на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги