"Хоче криваву бійню": в Білорусі пояснили слова Лукашенка про громадянську війну

Влада Білорусі готова йти на будь-які методи, зазначив Юрій Губаревич

"Хоче криваву бійню": в Білорусі пояснили слова Лукашенка про громадянську війну

Заява президента Білорусі Олександра Лукашенка про загрозу початку громадянської війни свідчить про те, що він хоче "розв'язати криваву бійню" проти учасників протестів.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" член Координаційної ради білоруської опозиції Юрій Губаревич, коментуючи протести у Білорусі.

За словами Губаревича, білоруська влада "щодня підкидає дрова у вогонь".

"В останні дні ми спостерігали, як один з кварталів, який масово проголосував проти Олександра Лукашенка на останніх виборах і потім показував публічне протистояння, цих людей, 15 тисяч жителів, просто відключили від гарячого водопостачання та опалення. Влада демонструє, що готова йти на будь-які методи, але ці методи людьми не сприймаються як адекватні", - сказав він.

Читайте також: Оточення може зіграти з Лукашенком злий жарт – політолог про протести в Білорусі

Популярні відео

Коментуючи слова Лукашенка про радикалізацію протестів, опозиціонер зазначив:

"У чому можна побачити радикалізацію? У людях, які сім'ями з дітьми з квітами приходять і вшановують пам'ять жертв режиму? Проти них кидають силовиків, які розпилюють газ, затримують і б'ють, попри стать і вік. Радикалізація відбувається з боку Олександра Лукашенка. Він дуже зацікавлений у тому, щоб протистояння перейшло на рівень силового, щоб у відповідь міліції полетіло не тільки каміння, але й щось серйозніше. Це дало б йому можливість розв'язати криваву бійню, але протестувальники не піддаються на такі провокації".

Нагадаємо, білоруський президент Олександр Лукашенко заявив, що опозиція провокує початок громадянської війни, оскільки не може мирно добитися виконання своїх вимог.

Читайте також: "Діалог буде без Лукашенка": у Тихановської зробили гучну заяву

Раніше член Координаційної ради білоруської опозиції Андрій Курейчик в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, за яких умов президент Білорусі Олександр Лукашенко може передати владу комусь зі свого оточення.

Джерело Україна 24 Теги