"Розуміємо, що можемо не повернутися додому": активіст про протести в Білорусі

Білоруський активіст розповів, що до Мінська звозили міліцію з інших міст

"Розуміємо, що можемо не повернутися додому": активіст про протести в Білорусі

У Білорусі 16 листопада проходить траурний марш в пам'ять про Романа Бондаренка, який помер після побиття силовиками. Напередодні, 15 листопада, правоохоронці розігнали мітинг біля імпровізованого меморіалу Бондаренка і затримали понад тисячу людей. Подробиці того, що відбувається розповів активіст Сергій Мел'янець в ефірі каналу "Україна 24".

"Для нас дуже важлива солідарність, тому білоруси, попри всі погрози, виходять на вулиці. Всі, хто виходить з дому, готовий, що може в цей день не повернутися додому, але однак виходять. З власного досвіду я бачу, що міліція у своїх діях нічим не відрізняється від ОМОНу. Я знаю, що вчора звозили міліціонерів з інших міст до Мінська, щоб влаштувати облаву біля меморіалу", — сказав він.

Читайте також: "Діалог буде без Лукашенка": у Тихановської зробили гучну заяву

Популярні відео

За словами активіста, силовики все жорсткіше налаштовані стосовно мітингуючих.

"Я бачу, що стає дедалі жорсткіше. Не знаю, може, їх якось обробляють, але у них страшна ненависть, вони дихають злобою і готові піти на будь-який злочин. Коли мене затримували в серпні, я чув таку фразу: "Якщо мені дадуть наказ, я готовий вас спалити живцем", — розповів Мел'янець.

Раніше член Координаційної ради білоруської опозиції Андрій Курейчик висловив думку, що президент Білорусі Олександр Лукашенко спробує передати владу, як президент РФ Володимир Путін.

Джерело Україна 24 Теги