Вибори у Молдові почалися з цвяхів: подробиці голосування

Жителі Молдови обирають між чинним президентом і експрем'єркою

Вибори у Молдові почалися з цвяхів: подробиці голосування

У Молдові у другому турі обирають президента. На посаду претендують чинний президент Ігор Додон та експрем'єрка Майя Санду. Активність виборців уже становить 33%. Знімальна група телеканалу "Україна 24" у Молдові розповідає подробиці перебігу виборів. 

День голосування у Молдові розпочався з цвяхів, які невідомі розкидали на дорозі, що веде з невизнаного Придністров’я до дільниць, на яких можна голосувати на Лівому березі Дністра. Пошкоджені кілька автівок. 

Читайте також: Вибори президента Молдови: лідерка перегонів зробила гучну заяву про Україну

Популярні відео

Як і в першому турі, люди зранку блокують дороги у селі Варниця поряд з так званим кордоном з Придністров’ям. Сюди приїхали спецпризначенці поліції для контролю, аби не було блокування доріг. На самих дільницях величезні черги. На інших дільницях по країні все спокійно. 

"Я зробив вибір за майбутнє, за зміни, за звільнення країни від корупції, від бандитів, бардаку, який ми спостерігали останні роки. Сьогодні люди не вибирають геополітично, не голосують, бути з Росією чи з Європою, а голосують проти корупції", - розповів мешканець Кишинева Валентин Глухой.

Раніше політолог-міжнародник Володимир Воля розповів, чи чекати повороту політики Молдови після виборів у бік Росії.

Джерело Україна 24 Теги