Йде культурна революція — політолог назвав причини програшу Трампа

Вадим Карасьов розповів, що США виступили за нові культурні цінності

Йде культурна революція — політолог назвав причини програшу Трампа

Вибори президента США Дональду Трампу завадила виграти нова культурна революція. Про це заявив політолог Вадим Карасьов в ефірі каналу "Україна 24".

"Глибинна держава, deep states, виступила на боці Байдена. Це взагалі була боротьба глибинного народу, уособленням якого вважався Трамп, і еліт, медіаеліти, Голлівуду, зірок, вони всі проти Трампа. Соціологи (які прогнозували перемогу Байдена з великим відривом - ред.) могли не помилятися, просто народ не хотів в опитуваннях говорити про свої справжні переконання, тому що це немодно. А ось вся ця просунута, постмодерністська частина Америки, вони проти Трампа, тому що вважають, що Америка повинна рухатися далі", — сказав він.

Читайте також: Доведеться застосувати силу — журналіст про Трампа після виборів у США

Популярні відео

За словами експерта, Штатам потрібно прийняти нові цінності суспільства.

"Йде культурна революція, Америка не повинна замикатися в собі, а навпаки - приймати нові ідеї ультралібералізму, лівацтва, нових цінностей, нових меншин різного роду, гендерних, трансгендерних. Не забувайте, там пройшли референдуми щодо легалізації легких наркотиків. До палати представників обираються відкриті, причому кольорові, геї, трансгендери. Пішла нова культурна епоха.

Чому багато зірок виступали проти Трампа? Він заважав поширенню нових культурних цінностей, на чолі яких повинна встати Америка. До речі, нова ідеологічна політика Байдена - Харріс у світі багато в чому буде зосереджена на просуванні нових цінностей. В одному з виступів Байден, який є правовірним католиком, заявив, що захищатиме права ЛГБТ", — сказав він.

Раніше експерт Київського центру політичних досліджень і конфліктології Денис Кирюхін дав прогноз щодо відносин США та України після перемоги Байдена.

Джерело Україна 24 Теги