Доведеться застосувати силу — журналіст про Трампа після виборів у США

Іван Яковина заявив, що Дональд Трамп не погодиться покинути пост президента

Доведеться застосувати силу — журналіст про Трампа після виборів у США

Американцям доведеться застосувати насильство, щоб змінити чинного президента Дональда Трампа. Про це заявив журналіст Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24".

"Переконати авторитарного лідера в тому, що він програв вибори, просто неможливо, він просто цього не розуміє, немає для нього такого поняття. Дональд Трамп не покине Білий дім добровільно, він не визнає своєї поразки нізащо і ні за яких обставин. Навіть якщо призначений ним же Верховний суд вимагатиме від нього покинути Овальний кабінет. Не покине він. Тому для його відсторонення від влади американцям доведеться так чи інакше застосовувати силу або навіть насильство", — сказав він.

Читайте також: Трамп порушив давню традицію — дипломат про вибори в США

Популярні відео

Яковина поставив питання, хто зможе виставити Трампа з Білого дому.

"Коли настане потрібний момент, хтось буде змушений виштовхати Трампа стусанами під зад з Білого дому або вивести в наручниках, питання, хто це зробить. Якщо новий президент не встигне прийняти присягу, він не зможе віддати поліції наказ вигнати Трампа з Білого дому. Теоретично генерали, ЦРУ можуть зажадати від колишнього президента дотримуватися Конституції, але це теж не допоможе, оскільки армія на боці Трампа", — сказав він.

Раніше експерт-міжнародник Олександр Сушко розповів, що чекає на чинного президента США Дональда Трампа після виборів.

Джерело Україна 24 Теги