Страшна хвороба Путіна: Кремль спростовує, значить, все погано — журналіст

Іван Яковина розповів, чи можна вірити прессекретарю Кремля Дмитру Пєскову

Страшна хвороба Путіна: Кремль спростовує, значить, все погано — журналіст

В іноземних ЗМІ з'явилися чутки про те, що президент Росії Володимир Путін може піти у відставку через важку хворобу. У Кремлі це спростовують. Ситуацію прокоментував в ефірі каналу "Україна 24" журналіст Іван Яковина.

"Кілька західних газет, які заведено називати таблоїдами, на цьому тижні написали про те, що Володимир Путін збирається скоро покинути пост глави держави. За даними цих видань, зміна влади в Кремлі намічена на початок майбутнього року. Причина — слабке здоров'я російського лідера.

За даними видань, у Путіна розвивається хвороба Паркінсона, методів лікування якої немає. Цій хворобі також притаманні психіатричні розлади. Тому, якщо Путін дійсно захворів, то цілком можливо, що Росією управляє психопат у клінічному значенні цього терміну", — заявив він.

Читайте також: "Путін не знаходить собі місця": журналіст пояснив, чого боїться президент Росії

Популярні відео

За словами Яковини, спростування Кремля не прояснюють ситуацію.

"Втім, прессекретар російського президента Дмитро Пєсков вже офіційно заявив, що це все неправда і що у відставку Путін не збирається. У будь-якій країні світу цих слів було б достатньо, щоб припинити всі спекуляції, але не в Росії. Річ у тому, що пан Пєсков бреше практично завжди. Якщо Пєсков каже, що у президента все добре, це означає, що насправді у Путіна, швидше за все, все дуже погано", — сказав він.

Раніше політолог Дмитро Орешкін розповів, що в Кремлі думають про результат виборів у США.

Джерело Україна 24 Теги