Лукашенко змушений виправдовуватися - політолог про протести в Білорусі

Незважаючи на всю браваду, Лукашенко боїться, заявив білоруський політолог

Лукашенко змушений виправдовуватися - політолог про протести в Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не може перехопити в опозиції порядок денний, протести  продовжують підривати його владу.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" білоруський політичний аналітик Вадим Можейко.

"Протести тривають, це стало процесом, що постійно супроводжує Лукашенка. Ми бачимо, що, незважаючи на всю браваду, влада боїться. Всі ці заяви про американців, німців свідчать про те, що Лукашенко стежить за реакцією світової спільноти, хто його не визнає і критикує, і йому це неприємно. Я б сказав, що протест триває і значно скорочує терміни перебування Лукашенка при владі. Він весь час змушений виправдовуватися і шукати якісь варіанти, це реакція на протест", - зазначив політолог.

Читайте також: Лукашенко вибрав шлях терору — політолог про протести в Білорусі

Популярні відео

За його словами, Лукашенко "намагається маніпулювати і перехопити порядок денний, щоб, якщо люди хочуть говорити про зміни в країні, вони б говорили так, як він хоче".

"Це у нього виходить погано, тому що всі попередні місяці він говорить про те, що не піде на наступні вибори, що потрібна реформа конституції. Зрозуміло, що про все це він би не говорив після виборів, якби зміг безпечно для себе перемогти. Його змушує вулиця. Пропозиції Лукашенка пусті, це форма без змісту. Перехопити порядок денний нема чим", - підкреслив Можейко.

Читайте також: Лукашенко не контролює силовиків — журналіст назвав ознаку

Раніше лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила ультиматум президентові Олександру Лукашенку. Вона висунула три вимоги - складання Лукашенком повноважень, припинення жорстких дій силовиків проти опозиції та звільнення політв'язнів.

Своєю чергою президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував провести реформу конституції й обмежити свої повноваження.

Джерело Україна 24 Теги