"Одну країну ми добре знаємо": посол про хакерські атаки в день виборів у США

Цього разу не обійшлося без активізації хакерів у день виборів, сказав Єльченко

"Одну країну ми добре знаємо": посол про хакерські атаки в день виборів у США

Посол України у США Володимир Єльченко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про перебіг виборчих перегонів у США.

«Правоохоронна система в США і та система демократії, яка існує у США уже сотні років, не дозволить перейти межу, не дозволить масові зіткнення. Хоча у столиці Вашингтоні напруга дуже сильна. За попередніми даними, тут за Байдена проголосувало 92%. Вчора в США з’явилася інформація, що правоохоронним органам США вдалося зупинити хакерські атаки з деяких країн – думаю, їх можна не називати, бо ми всі їх знаємо, особливо одну з них – які мали на меті вплинути чи на голосування чи на підрахунок голосів», - заявив посол.

Читайте також: Можливий найгірший сценарій - політолог про вибори у США

Популярні відео

За його словами, ситуація загалом спокійна, але невеликий розрив між Трампом і Байденом усіх нервує.

«Ніхто не знає, що буде далі. Бо якщо буде невеликий розрив між голосами у ключових штатах… тобто може бути перерахунок, ситуація ускладнюється тим, що ще дуже багато непорахованих голосів якраз в штаті Пенсильванія і сусідніх штатах. Це ті голоси, які голосувалися поштою, деякі з них можуть потрапити до рук комісій уже після виборів. Тут починається найцікавіше. Треба дивитись законодавство США і вирішувати, чи приймати ці голоси чи ні», - зазначив Єльченко.

Читайте також: Трамп може не визнати підсумки виборів: журналіст назвав причину

Раніше ексрадник президента України Ігор Новіков заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що у США найімовірнішим кандидатом на перемогу на виборах є Дональд Трамп - його шанси проти Джо Байдена можна розцінювати як 60% на 40%.

Джерело Україна 24 Теги