Атмосфера як на початку Майдану - журналіст про вибори президента США

Сутички у США практично безальтернативні, вважає журналіст Іван Яковина

Атмосфера як на початку Майдану - журналіст про вибори президента США

У США 3 листопада в день виборів президента спостерігається напружена ситуація, противники чинного лідера Дональда Трампа вже святкують перемогу, однак результат голосування ще не зрозумілий.

Про це під час онлайн-марафону "Америка обирає 2020" на телеканалі "Україна 24" розповів журналіст Іван Яковина, що перебуває у США.

"Я думаю, що щось буде погане. Народ налаштований дуже по-бойовому. В районі Білого дому вже збираються тисячі людей, вони відзначають, святкують, вони по суті відзначають перемогу над Трампом. Але Трамп ні в якому разі свою поразку не визнає, тому сутички практично безальтернативні. Причому атмосфера тут найбільше нагадує атмосферу Майдану", - повідомив журналіст.

Читайте також: США обирають президента: дипломат пояснив, чого очікувати Україні

Популярні відео

Як зазначив Яковина, він "не впевнений, що людей будуть прямо одразу розганяти".

"Поліцейські поводяться дуже спокійно. Вони є, але їх не так багато. Проте люди, я впевнений, коли вони дізнаються, що Трамп відмовляється визнати поразку - за їхній спокій я не ручаюся, бо люди тут дуже різні збираються. Багато з них залізно мають намір зробити так, щоб завтра вранці Трамп уже був тим, хто програв президентські вибори", - пояснив журналіст.

Читайте також: Вибори в США: експерт пояснив, як голосують за Трампа і Байдена в різних штатах

Раніше російський політолог Андрій Піонтковський в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив результати фінальних дебатів кандидатів у президенти США Дональда Трампа і Джо Байдена.

Джерело Україна 24 Теги