"Досі тремтимо": мешканка Відня розповіла подробиці теракту

Коли в центрі міста таке відбувається - це важко пережити, розповіла Лісовець

"Досі тремтимо": мешканка Відня розповіла подробиці теракту

Мешканка Відня Аліна Лісовець в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла подробиці теракту і його наслідків у Відні.

«Я живу недалеко від центру. Вчора ввечері ми почали чути з чоловіком якісь вибухи, як ніби петарда десь вибухнула абощо. В принципі, цьому відразу не дивуєшся і не біжиш перевіряти до балкона, що там відбувається. Через якийсь час почали чути сирени. Ми не спали, тому що досі тремтимо. Не те що було страшно вдома перебувати, але коли в центрі міста таке відбувається - це важко пережити», - зазначила мешканка Відня.

Читайте також: Філарет про гучний теракт у Франції: Насильство через віру неприпустиме

Популярні відео

Вона розповіла, що на цей час закрили всі школи, попросили не виходити з дому по можливості.

«Загалом зараз по відчуттях - дуже тихо, спокійно, люди налякані ситуацією в місті. Це ще й збіглося з локдауном, багато офісів перейшли на дистанційну роботу, особливої ​​потреби виходити на вулиці немає. Не дуже хочеться виходити з дому, хочеться перечекати, не виходячи на вулицю», - заявила Лісовець.

Читайте також: Шокова ситуація - журналіст розповів деталі захоплення заручників у Грузії

Стрілянина у Відні почалася близько 20:00 (21:00 за Києвом) 2 листопада на вулиці Зайтенштеттенгассе, де розташовано багато кафе і знаходиться єврейська синагога. Інформація про те, що саме вона була метою нападників, поки не підтверджується. Вона в цей час була зачинена. Всього було шість різних місць, де сталася стрілянина. На цей час повідомляється про чотири жертви.

Нагадаємо, 16 жовтня в передмісті Парижа 18-річний чеченець Абдуллах Анзоров обезголовив 47-річного вчителя історії Самюеля Паті за те, що той показував учням карикатури на пророка Мухаммеда. Через кілька хвилин після цього поліція застрелила нападника.

Джерело Україна 24 Теги