США обирають президента: дипломат пояснив, чого чекати Україні

Для України важливо, щоб США зберігали позицію щодо анексії Криму та виведення військ РФ

США обирають президента: дипломат пояснив, чого чекати Україні

Після виборів президента США підтримка України збоку Вашингтона не зменшиться, хто б не став переможцем.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів експосол України у США Олександр Моцик.

Дипломат, коментуючи протистояння між Дональдом Трампом і Джо Байденом, зазначив, що "Америка на сьогодні розділена політично, і суспільство розділене як ніколи".

"Якщо подивитися Fox News, це республіканський канал, або CNN, який пов'язують з Демократичною партією, ми побачимо дві Америки. Проте, Америка – країна зі столітніми традиціями демократії. Думаю, що якогось песимістичного сценарію не буде, що американці зможуть вирішити питання відповідно до американської конституції, що демократично і цивілізовано відбудеться передача влади і Америка буде далі рухатись уперед", - заявив він.

Читайте також: Вибори у США: Клімкін розповів, який результат влаштує Україну

Популярні відео

Оцінюючи українсько-американські відносини, Моцик зазначив, що "вони принаймні будуть на тому ж рівні, на якому вони були до сьогодні, і підтримка Америки буде такою ж дієвою, як вона була".

"Взагалі ми очікували, щоб ця підтримка була ще більшою. Це за умови перемоги будь-якого з двох кандидатів. І в команді Трампа, і Байдена, є фахівці, які добре розуміють ситуацію зараз в Україні, в українсько-російських відносинах, агресію Росії проти України. Нам варто сподіватись на те, що підтримка Америки буде такою ж потужною, якою вона є на сьогодні, або більшою", - додав він.

За словами дипломата, для України важливо, хто б не виграв вибори, щоб Америка "стримувала імперські агресивні амбіції Російської Федерації", а також щоб США зберігали свою позицію стосовно невизнання анексії Криму і щодо виведення військ РФ з України.

Читайте також: Вибори в США: експерт пояснив, як голосують за Трампа і Байдена в різних штатах

Зазначимо, що президентські вибори в США відбудуться 3 листопада. Близько 90 мільйонів американців вже проголосували на виборах достроково. Низка експертів вважають, що Джо Байден має перевагу над Дональдом Трампом.

3 листопада о 23:00 наші ведучі, журналісти наживо розповідатимуть усі деталі голосування у США на телеканалі "Україна 24" в ефірі спецпроєкту Євгенія Кисельова "Америка обирає 2020".

Джерело Україна 24 Теги