"Путін не знаходить собі місця": журналіст пояснив, чого боїться президент Росії

Перед Кремлем виникла загроза американських "санкцій із пекла"

"Путін не знаходить собі місця": журналіст пояснив, чого боїться президент Росії

Президент Росії Володимир Путін боїться перемоги на президентських виборах у США Джо Байдена, який є прихильником жорстких санкцій проти РФ.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" журналіст Іван Яковина.

"Кремль вже впевнений у перемозі Байдена, і він не хоче дратувати нового президента США в перші дні після його перемоги. Головне завдання Путіна - це щоб Байден не ввів так звані "санкції з пекла" проти Росії, які здатні дуже швидко знищити її економіку. Через доволі ймовірну перемогу Байдена і небезпеку введення санкцій Путін зараз дуже сильно хвилюється і метушиться. У нього все горить у руках. Він просто не знає, куди себе подіти. Російський президент, здається, просто боїться", - заявив Яковина.

Читайте також: Для Росії важливі хаос і анархія — експерт про вибори президента США

Популярні відео

Журналіст нагадав, що цього тижня Байден назвав Росію головним ворогом Америки.

"Тому Кремль вже хоче якось задобрити американця. Москва пропонує йому якісь ініціативи щодо скорочення кількості стратегічних ракет, наприклад. Найімовірніше, відмова від підтримки Лукашенка теж входить до пакету торгівлі Росії з Вашингтоном. І це ще при оптимістичному сценарії - якщо Байден піде на співпрацю і взагалі розмову з Москвою", - зазначив він.

Читайте також: Вибори у США: Клімкін розповів, який результат влаштує Україну

Раніше американський політолог і філософ Френсіс Фукуяма в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як президент Росії Володимир Путін пішов на величезний ризик.

Джерело Україна 24 Теги