Ситуація вкрай небезпечна — експерт попередив про складні вибори в США

Трамп готується оскаржувати результати виборів у ключових штатах

Ситуація вкрай небезпечна — експерт попередив про складні вибори в США

Чинний президент США і кандидат на майбутніх виборах Дональд Трамп намагатиметься оскаржити результати виборів президента США через масове голосування поштою. Про це розповів директор організації "Євразійська демократична ініціатива" Пітер Залмаєв в ефірі каналу "Україна 24".

"Республіканці зараз сподіваються на той же варіант, що й у 2016 році, так званого "прихованого голосу". Але враховуючи, що ситуація інша, що Джо Байден — це все-таки не Хілларі Клінтон, антирейтингу у нього немає, то, я думаю, фактор "прихованого голосу" за Трампа буде присутній у значно меншому масштабі. Зараз найголовніша тема для американців — це COVID-19. У США кількість інфікованих зараз доходить до 500 тисяч на тиждень. Тому багато зараз розмов про голосування поштою.

Трамп і його команда всіляко намагаються делегітимізувати сам факт голосування поштою і готуються до оскарження результатів у ключових штатах, таких як Флорида, Пенсільванія, Мічиган. Якщо там розрив кандидатів буде мінімальним, то Трамп сподівається оскаржувати аж до Верховного суду. А там, як ви знаєте, нещодавно була обрана консервативна суддя", — сказав він.

Читайте також: Для Росії важливі хаос і анархія — експерт про вибори президента США

Популярні відео

За словами Залмаєва, ситуація складається небезпечна.

"Обидві сторони налаштовані безкомпромісно. Єдине, що на стороні прихильників Трампа зараз озброєні молодчики, так звані proud boys (горді пацани). Але і з лівого боку ми бачимо антифа, які сидіти, склавши руки, не будуть. Ситуація вкрай небезпечна. Потрібно бути готовими до всього", — сказав він.

Нагадаємо, 3 листопада з 23:00 наші ведучі, журналісти наживо розповідатимуть усі деталі голосування у США на телеканалі "Україна 24" в ефірі спецпроєкту Євгенія Кисельова «Америка обирає 2020».

Джерело Україна 24 Теги