Команда "Сьогодні" і "Україна 24" в США робитиме включення зі штабів Трампа і Байдена

3 листопада заплановане основне голосування за президента США

Команда "Сьогодні" і "Україна 24" в США робитиме включення зі штабів Трампа і Байдена

Команда «Новинної Групи Україна» вирушила до США, де облаштує спеціальні студії, працюватиме безпосередньо у штабах кандидатів на пост Президента і робитиме масштабні прямі включення з різних куточків Сполучених Штатів одразу для двох телеканалів – «Україна» й «Україна 24»

3 листопада заплановане основне голосування за президента США. Цьогоріч на 59-х президентських виборах за пост глави держави змагатимуться два кандидати – чинний лідер країни Дональд Трамп і колишній віцепрезидент Джо Байден. Команда новин «Сьогодні» й «Україна 24» вирушила до Америки, де облаштує спеціальні студії у різних містах, штатах країни й наживо висвітлюватиме, як американці обиратимуть нового президента.

 «Минулого року мав успіх спецпроєкт нашої команди до виборів президента України. У прямому ефірі ми об’єднали кілька континентів й ексклюзивно показали, як голосують за главу держави українці в Австралії, США, Канаді, Бельгії, Німеччині та ін. Цього року з нагоди президентських виборів у США знову перетнемо океан, облаштуємо спеціальні студії в різних куточках Сполучених Штатів, зокрема у Вашингтоні і його округах, Нью-Йорку, Філадельфії, Вірджинії тощо. Наша команда працюватиме безпосередньо в штабах Трампа й Байдена і в масштабних прямих включеннях одразу для двох телеканалів – «Україна» й «Україна 24» – повідомлятиме всі деталі волевиявлення американців», – розповів головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

29 жовтня ведучі новин «Сьогодні» Олена Кот та Ігор Пупков, журналістка Олена Гончаренко, оператори Руслан Кузьгов, Олександр Павленко і Владислав Смелянець вирушають до Вашингтона. Там уже працює і чекає на колег оператор Олександр Литвинов і журналістка Зоряна Степаненко. У неділю, 1 листопада, глядачі побачать перше пряме включення із Вашингтона і округів штату у випусках новин «Сьогодні», «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» на телеканалі «Україна» та на каналі «Україна 24».

1 листопада Ігор Пупков і Руслан Кузьгов переїдуть у Нью-Йорк, працюватимуть у штабі Дональда Трампа та розгорнуть студію в самісінькому серці мегаполіса – на Таймс-сквері.

Олена Кот і Олександр Павленко вирушать у Філадельфію, де розміщено штаб другого кандидата на пост Президента США – Джо Байдена. Зі штабу робитимуть прямі включення та облаштують спеціальну студію. На минулих президентських виборах саме у Філадельфії відбувся великий мітинг, у якому взяло участь сімейство Обами й Клінтонів. На цьогорічних виборах наша команда ретельно стежитиме за ситуацією в місті, за можливими акціями протесту й оперативно все висвітлюватиме глядачам.

Зоряна Степаненко у прямих включеннях випуску новин «Сьогодні» та на каналі «Україна 24» уже неодноразово повідомляла про передвиборчу кампанію, дебати між кандидатами, настрої жителів тощо. 3 листопада журналістка разом із американською сім’єю вирушить на виборчу дільницю і покаже, як здійснюють волевиявлення у Нью-Йорку.

Олена Гончаренко пильнуватиме, як скористаються своїм правом голосу американці у  Вірджинії.

Дивіться включення зі Сполучених Штатів щодня, починаючи з 1 листопада, у випусках новин «Сьогодні» на телеканалі «Україна» та на каналі «Україна 24».

Окрім цього, 3 листопада з 23:00 год наші ведучі, журналісти наживо розповідатимуть усі деталі голосування у США на телеканалі «Україна 24» в ефірі спецпроєкту Євгенія Кисельова «Америка обирає 2020».

Джерело Україна 24 Теги