"Україна 24" готує масштабний спецефір "Америка обирає 2020" з Євгенієм Кисельовим

У вівторок, 3 листопада, Америка обиратиме нового президента

"Україна 24" готує масштабний спецефір "Америка обирає 2020" з Євгенієм Кисельовим

У день президентських виборів у США, 3 листопада, Євгеній Кисельов на телеканалі «Україна 24» проведе спецефір «Америка обирає 2020», у якому цілу ніч наживо відстежуватиме, як американці обирають нового лідера держави.

У вівторок, 3 листопада, Америка обиратиме нового президента. За крісло глави держави боротимуться чинний лідер країни Дональд Трамп і колишній віцепрезидент Джо Байден.

«Передвиборча кампанія і гучні дебати між кандидатами на пост Президента відбулися попри пандемію коронавірусу. Також у жовтні американці мали змогу проголосувати достроково, основне ж голосування заплановане на 3 листопада. Ми підготували спецефір «Америка обирає 2020», який триватиме всю ніч, аби першими наживо відстежувати і висвітлювати увесь процес президентських виборчих перегонів у США. «Америка обирає 2020» розпочнеться на телеканалі «Україна 24» 3 листопада о 23:00. Наші ведучі, журналісти заздалегідь вирушили до Америки і розгорнули там спеціальні студії, аби побачити й порівняти, як здійснюють волевиявлення американці у різних куточках країни. Вони робитимуть ексклюзивні включення у прямому ефірі із виборчих дільниць Вашингтона, Флориди, Нью-Йорка, Каліфорнії, Маямі, Чикаго, Філадельфії тощо. А ми на інтерактивній карті у київській студії оперативно відображатимемо результати голосування. І вже вранці, наприкінці ефіру, плануємо першими в Україні назвати ім’я нового президента Сполучених Штатів», – розповів Євгеній Кисельов, автор і ведучий проєкту «Реальна політика з Євгенієм Кисельовим» на телеканалі «Україна 24».

Також у студію до Євгенія Кисельова завітають спеціально запрошені гості, які разом з ведучим коментуватимуть усі нюанси волевиявлення у США і проаналізують, як результат виборів вплине на відносини з Україною. Крім того, до ефіру долучатимуться авторитетні американські журналісти, політологи з різних куточків країни, котрі розкажуть про специфіку процесу виборів безпосередньо зсередини.

Популярні відео

Не пропустіть 3 листопада о 23:00 на телеканалі «Україна 24» спецефір Євгенія Кисельова «Америка обирає 2020».

Джерело Україна 24 Теги