Для Росії важливі хаос і анархія — експерт про вибори президента США

У США проходять дострокові вибори президента, експерт розповів про нетрадиційні елементи

Для Росії важливі хаос і анархія — експерт про вибори президента США

У США проходить дострокове голосування на президентських виборах. Як воно відбувається, розповів директор Центру міжнародних досліджень, доцент кафедри міжнародних відносин Одеського національного університету Володимир Дубовик в ефірі каналу "Україна 24".

"Традиційного в цих виборах мало, тому що один із кандидатів — Трамп — попри те, що кілька років є президентом, залишається нетрадиційним для Америки. По-друге, в США вирує та набирає обертів коронавірус. Щодо голосування — дострокового, поштою — це традиційно для США, на минулих виборах 20 млн людей проголосували поштою. Зараз значно більше, кажуть, що близько 50 млн. У багатьох штатах дільниці відкриті вже кілька днів, люди стоять у черзі та голосують, тому що їм так зручніше, ніж прийти у день офіційних виборів. Тобто деякі системні елементи все-таки залишаються", — сказав він.

Читайте також: Вибори в США: експерт пояснив, як голосують за Трампа і Байдена в різних штатах

Популярні відео

Експерт додав, що опитування в США дають можливість прогнозувати перемогу Джо Байдена на виборах у США. Також він розповів, як результати виборів позначаться на ставленні США до України.

"З точки зору передбачуваності - адміністрація Байдена була б більш прогнозована для нас. Вона б точно по інерції підтримувала курс на підтримку України. Щодо Трампа, то ми бачили, що, з одного боку, вони нам дали "Джавеліни" та фінансову допомогу. З іншого боку - Трамп минулого року тиснув на Україну, намагаючись досягти особистих політичних цілей, і заблокував військову допомогу. Тобто Трамп менш прогнозований щодо України.

Для Росії ж пріоритет — деструктивність, хаос, анархія, ворожнеча між різними частинами американського суспільства. І вони все це роблять, фейкові новини та фейсбук-сторінки тощо. Але, якщо вибирати, то для них вигідніше Трамп, тому що він ніколи не робив таємниці зі свого позитивного ставлення до Росії та особисто до Путіна", — сказав він.

Раніше ексміністр внутрішніх справ Павло Клімкін розповів, який результат виборів у США влаштує Україну.

Джерело Україна 24 Теги