"Може бути розгром": журналіст оцінив шанси Трампа і Байдена на виборах у США

Іван Яковина прокоментував підсумки фінальних дебатів

"Може бути розгром": журналіст оцінив шанси Трампа і Байдена на виборах у США

Кандидат у президенти США Джо Байден має більші шанси перемогти на виборах, ніж чинний американський лідер Дональд Трамп.

Такий прогноз озвучив в ефірі телеканалу "Україна 24" журналіст-міжнародник Іван Яковина, коментуючи фінальні дебати кандидатів у президенти США.

На його думку, на дебатах Трамп і Байден "зіграли внічию", оскільки в одного й іншого були сильні моменти.

"Результат досить чітко відображає теперішні рейтинги популярності Байдена і Трампа. Люди, які збираються голосувати за Байдена, вважають, що він переміг, які збираються за Трампа - що він", - пояснив журналіст.

Читайте також: Вибори в США: експерт підбив підсумки фінальних дебатів Трампа і Байдена

Популярні відео

Як заявив Яковина, популярність Байдена почала зростати тоді, коли Трамп і всі республіканські ЗМІ почали звинувачувати його в лівацтві.

"Ліві ідеї зараз на підйомі в Америці. Наприклад, майже 70% підтримують введення безкоштовного медобслуговування, близько 80% підтримують введення безкоштовного навчання в коледжах. І коли Байден каже "ні, я не з цих", він собі робить гірше", - зауважив міжнародник.

Прогнозуючи підсумки виборів у США, журналіст зазначив:

"Може бути розгромна поразка Трампа, і водночас залишається ймовірність, що він переможе. Я не знаю, чого очікувати, але, швидше за все, переможе Байден".

Читайте також: Трамп може "розміняти" Україну: озвучено тривожний прогноз

Раніше російський політолог Андрій Піонтковський в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив результати фінальних дебатів кандидатів у президенти США Дональда Трампа і Джо Байдена.

Джерело Україна 24 Теги