"Нічия Трампа — це його поразка": Піонтковський висловився про дебати

Відомий політолог розповів, як кандидати в президенти США провели фінальні дебати

"Нічия Трампа — це його поразка": Піонтковський висловився про дебати

У США відбулися фінальні дебати кандидатів у президенти США Дональда Трампа і Джо Байдена перед виборами. Як можна оцінити їх результат, розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" російський політолог Андрій Піонтковський.

"Instant Poll, миттєві опитування СNN показали, що Байден переміг з перевагою 53:38, але треба розуміти, що глядачі СNN — це в основному прихильники Байдена. А ось канал Fox, улюблений канал Трампа, показав протилежний результат. Насправді це була нічия, причому для обох суперників це був кращий виступ. Трампу довелося переступити через себе, відмовившись від улюбленого скандально-епатажного стилю, йому пояснили радники, що 90% вже обрали, завдання перетягнути якусь кількість тих, хто вагається.

Думаю, що перетягнути йому не вдалося, для того, щоб вирішити кампанію на свою користь, йому потрібно було чудо, провальний виступ Байдена, який тримався дуже добре, спростувавши твердження супротивників про його старечу деменцію", — сказав він.

Читайте також: Вибори в США: експерт підбив підсумки фінальних дебатів Трампа і Байдена

Популярні відео

Піонтковський розповів про те, в якому контексті на дебатах підіймалася тема України та Росії.

"Другом України є Байден, про що він не раз заявляв, і на цих дебатах теж, що найважливішим прийомом у зовнішній політиці буде підтримка України в боротьбі проти російської агресії. Фактор підтримки Росії спливав під час дебатів. Річ у тому, що навіть сама адміністрація Трампа звинувачує Росію та Іран у втручанні в вибори.

До речі, цей ваш Деркач (нардеп Андрій Деркач, який публікував скандальні записи розмов керівництва України та США - ред.) під санкціями саме адміністрації Трампа за втручання (те ж саме). А те, що Москва співчуває Трампу, це не дивно. Найголовніше: я переконаний, що на остаточний вибір виборців ці дебати не вплинули, Трамп домігся нічиєї, але ця нічия — його поразка в кампанії", — сказав він.

Читайте також: Це дуже важливо для України — американський філософ про вибори в США

Нагадаємо, в ході попередніх дебатів кандидати перебивали один одного і переходили на особисті образи. Так, Байден назвав Трампа "цуценям Путіна".

Вибори президента США відбудуться у вівторок 3 листопада.

Джерело Україна 24 Теги