Вибори в США: експерт підбив підсумки фінальних дебатів Трампа і Байдена

Кожен кандидат виступив дуже добре для своєї аудиторії, вважає Денис Кірюхін

Вибори в США: експерт підбив підсумки фінальних дебатів Трампа і Байдена

Фінальні дебати Дональда Трампа і Джо Байдена на президентських виборах у США не матимуть вирішального впливу на підсумки голосування, однак виступ Байдена став успішнішим, ніж його опонента.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів експерт Київського центру політичних досліджень і конфліктології Денис Кірюхін.

"За підсумками дебатів кожен кандидат виступив дуже добре для своєї аудиторії. Не випадково більшість серйозних американських аналітиків дійшли до висновку, що ми бачимо ситуацію нічиєї. Байден був дуже хороший у плані того, що він виступив як досвідчений політик, який не такий поганий, як про нього заявляють, він у гарній формі. Трамп показав, що він може керувати своїми емоціями, що він вміє швидко реагувати й добре оперувати даними", - зазначив Кірюхін.

Читайте також: Трамп може "розміняти" Україну: озвучено тривожний прогноз

Популярні відео

За його словами, експерти приходять до висновку, що жоден з кандидатів не посилився, але для Байдена дебати стали успіхом.

"Завдання Байдена полягало в тому, щоб просто не нашкодити своїм рейтингам. Завдання Трампа було складніше - йому треба було залучити на свій бік більше виборців поза своїм виборчим ядром. Навряд чи це вийшло у Трампа... Для нього була б дуже важливою тема зовнішньої політики. Штаб Трампа напередодні висував претензії, що тему зовнішньої політики прибрали організатори дебатів з питань, які повинні були обговорюватися. Але ми бачили в процесі обговорення, що Трамп намагався цю вигідну для себе тему протягнути", - сказав експерт.

Читайте також: На вибори президента США вплине "український фактор": прогноз експерта

Водночас Кірюхін підкреслив, що, на відміну від попередніх виборів, роль дебатів почала істотно знижуватися.

"Зараз в умовах інтернету і соціальних медіа люди значно краще знають кандидатів та їхні програми й формують своє уявлення про те, якому кандидату надати перевагу. Аніж, коли телебачення було головним джерелом інформації й саме в ході дебатів дуже багато виборців робили свій остаточний вибір", - пояснив він.

Раніше експертка-міжнародниця Ганна Шелест розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24", як чинний президент США Дональд Трамп порушив правила під час дебатів.

Джерело Україна 24 Теги