Все залежить від поведінки Трампа — відомий журналіст про фінальні дебати в США

Дональд Трамп і Джо Байден востаннє зустрінуться на дебатах

Все залежить від поведінки Трампа — відомий журналіст про фінальні дебати в США

США готуються до останніх дебатів кандидатів у президенти Дональда Трампа і Джо Байдена. Як вони можуть пройти, розповів журналіст, міжнародний оглядач Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24".

"Я думаю, що все буде краще, ніж минулого разу, тому що складно уявити щось гірше (минулих дебатів - ред.). Також там змінили правила дебатів, і тепер коли говоритиме Байден, мікрофон у Трампа буде відключений, і це дасть Байдену можливість хоча б сказати те, що він хотів сказати американцям", — сказав він.

Читайте також: Вибори в Україні та США схожі - психолог провів несподівану паралель

Яковина розповів, від чого залежить результат дебатів і чи вплинуть вони на підсумки виборів.

"Раніше дебати змінювали ставлення американців до кандидатів, але наразі навряд чи таке станеться, тому що понад 80% американців визначилися з вибором і навряд чи змінять його. Якщо чесно, все на дебатах залежить від того, як себе поводитиме Трамп. Якщо він поводитиметься пристойно, то може перемогти, якщо як завжди — то навряд чи. Я думаю, він не стримається і знову піде в атаку", — сказав він.

Читайте також: На вибори президента США вплине "український фактор": прогноз експерта

Популярні відео

Нагадаємо, в ході попередніх дебатів кандидати перебивали один одного і переходили на особисті образи. Зокрема, Байден назвав Трампа "щеням Путіна".

Джерело Україна 24 Теги