Зустріч Лукашенка з керівником російської розвідки: політолог назвав три причини

Олег Саакян розповів, що означає для України зустріч Лукашенка з Наришкіним

Зустріч Лукашенка з керівником російської розвідки: політолог назвав три причини

Голова зовнішньої розвідки Росії Сергій Наришкін прилетів до Мінська, щоб зустрітися з президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Що це означає для України, розповів політолог Олег Саакян в ефірі каналу "Україна 24".

"Після подій у Білорусі для нас це потенційна лінія фронту і лінія кордону з країною-агресором. Розпочався процес розбудови союзної держави. Білорусь давно перебуває у зоні російської контрдиверсійної діяльності, відповідно, це територія присутності російських спецслужб. В цьому випадку скоріше йдеться про політичний жест", — сказав він.

Читайте також: Кремль покине Лукашенка: відомий журналіст назвав умову

Популярні відео

Саакян розповів, про що говорить зустріч Лукашенка та Наришкіна.

"Росія демонструє іншим розвідкам, що це їхня територія і вони тут керують. По-друге, у Лукашенка залишалася служба безпеки президента, це декілька підрозділів, які мають БТРи, озброєння. Це міні-армія, яка підпорядкована Лукашенку та була противагою білоруському КДБ, який весь був пронизаний ФСБ та підконтрольний їм. Тому будуть домовлятися, як Лукашенко позбуватиметься свого впливу на цю мініармію".

Третій момент — під час революційних подій в Білорусі Лукашенко їздив по військових частинах і переконувався в їхній лояльності до білоруської влади, розуміючи, що ініціативу можуть перехопити  у Москві, і фактично агітував проти Москви. Тепер ці процеси треба відкручувати назад. Для цього він і зустрічається з одним із профільних російських керівників", — сказав він.

Раніше конфліктолог Володимир Мулик заявив, що у Мінську можуть з'явитися снайпери.

Джерело Україна 24 Теги