Росія та Іран втручалися у вибори в США - політолог розповів, чи можуть їх покарати

За словами експерта, в США досі нічого не зроблено для кращого захисту виборчого процесу

Росія та Іран втручалися у вибори в США - політолог розповів, чи можуть їх покарати

Директор Центру міжнародних досліджень Володимир Дубовик в ефірі каналу "Україна 24" допустив, що вибори в США проходили при втручанні Росії та Ірану, проте цей факт, найімовірніше, "просто зафіксують".

"Чому б і ні? Це не перший випадок участі зовнішніх сил, спроб їхнього впливу на американські вибори. Стосовно Росії - я думаю, що вже досить різних санкцій працюють з боку США, навряд чи можна очікувати нових санкцій. Постійно надходять підтвердження, що Росія втручається. Щодо Ірану також є жорсткі санкції, більш жорсткі вже неможливі. Тому, найімовірніше, зафіксують факт. Сподіваюся, спробують краще захистити всі ці бази даних", - сказав Дубовик.

Читайте також: Матимемо проблеми з будь-яким президентом — експрем'єр про вибори в США

Популярні відео

За його словами, в США досі нічого не зроблено для кращого захисту виборчого процесу, хоча технології не стоять на місці.

Читайте також: Початок холодної війни — експерт про гучні заяви США на адресу Росії

Також Дубовик зазначив, що судових розглядів не буде, а якщо й можливе якесь покарання - то це будуть "точкові санкції проти тих, хто несе відповідальність за втручання".

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" експерт з міжнародних відносин Максим Ялі висловив думку, що відправка на звалище апаратів штучної вентиляції легенів, надісланих до США з Росії, є демонстративним актом напередодні президентських виборів.

 
Джерело Україна 24 Теги