Будуть питання до Путіна - Гордон розповів, чому в Росії не відкривають архіви КДБ

Журналіст вважає, що правдива інформація може змінити погляди людей на історію

Будуть питання до Путіна - Гордон розповів, чому в Росії не відкривають архіви КДБ

Вільний доступ до архівів КДБ у Росії досі не відкрито, і це зроблено для того, щоб росіяни не могли дізнатися деякі історичні подробиці й не ставили владі незручні запитання.

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловив відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Чому архіви КДБ не відкривають у Росії? В Україні відкрили, в Росії не відкрили. Тому що, якщо російський народ дізнається з архівів якісь подробиці, припустимо, страшні речі про Леніна, будь-яка нормальна людина скаже: товаришу Путін, а якого біса вже стільки років мумія Леніна стирчить на центральній площі моєї держави? І могили цих сволот, які поруч з ним влаштували геноцид народу? Ось і не відкривають", - сказав Гордон.

Читайте також: "Це монстр": Гордон розповів, чи можна домовлятися з Путіним

Популярні відео

Також, за словами Гордона, в архівах багато інформації про Другу світову війну, яка може змінити погляди людей на цей історичний період.

"І там багато щодо Другої світової війни запитань, та хоч щодо пакту Молотова-Ріббентропа, але там вже багато й знищено. В крові були всі - і Сталін, і його соратники, включаючи Микиту Сергійовича Хрущова. Не по коліно в крові, по шию. Все в крові й страшному смороді від таборів", - сказав журналіст.

Читайте також: "Може статися в будь-який момент": Гордон здивував прогнозом про долю Росії

Нагадаємо, раніше Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що тільки історія може розсудити суперечку українців, які вважають героєм лідера ОУН Степана Бандеру чи радянських воєначальників.

Джерело Україна 24 Теги