У Штатах викинули російські апарати ШВЛ: політолог назвав несподівану причину

У проблемі з російським медичним обладнанням 90% політики, впевнений експерт

У Штатах викинули російські апарати ШВЛ: політолог назвав несподівану причину

США відправили на звалище апарати ШВЛ, які надіслали з Росії. Ситуацію прокоментував експерт з міжнародних та правових питань Кирило Барашков в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми сьогодні говоримо про гранично напружену обстановку в США. Ви правильно сказали, що вона (гуманітарна допомога від Росії - ред.) була надіслана на прохання особисто Дональда Трампа з листівкою "З любов'ю". Дуже складно розуміти - це питання суто політичне, чи дійсно апарати були несправні. Ми про це не дізнаємося. Можна припустити і той, і той варіант. Але, я думаю, що в цьому питанні більше політики", — сказав він.

Читайте також: Початок холодної війни — експерт про гучні заяви США на адресу Росії

Популярні відео

На думку експерта, Трамп хоче зняти з себе ярлик проросійського політика.

"В якомусь сенсі команді Трампа важливо показати, що вони не є проросійськими, залежними. Потрібно якось відповісти — Байден на дебатах назвав Трампа "цуценям Путіна" — досить сумнівне та образливе прізвисько. Тому, я думаю, політизація тут — це мінімум 90%", — сказав він.

Читайте також: Матимемо проблеми з будь-яким президентом — експрем'єр про вибори в США

Американське федеральне агентство з надзвичайних ситуацій утилізувало 45 апаратів штучної вентиляції легенів, отриманих від Росії, які жодного разу не використовувалися. Однією з причин стала різниця в напрузі в електричних мережах США і Росії. Крім того, апарати ШВЛ цієї моделі кілька разів ставали причиною пожеж у російських лікарнях.

1 квітня військово-транспортний літак Ан-124 доставив до США гуманітарну допомогу з Росії. На борту знаходилися дезінфікуючі засоби, окуляри, респіратори та маски, а також обладнання.

Джерело Україна 24 Теги