Влада Білорусі буде здивована – опозиціонер розкрив плани протестувальників

Павло Латушко розповів про підготовку нових заходів і страйку

Влада Білорусі буде здивована – опозиціонер розкрив плани протестувальників

Опозиція Білорусі готує нові заходи проти офіційної влади. Про це розповів член президії Координаційної ради Білорусі Павло Латушко в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми реагуємо, і будемо реагувати дуже системно. Ви знаєте, що ми оголосили народний ультиматум. Розпочинається він 25 жовтня. Ми плануємо здійснити низку заходів, яким дуже здивується і зненацька буде захоплена нелегітимна білоруська влада. Створюється дуже серйозна загроза її існуванню. Ми крок за кроком цей тиждень демонструватимемо це владі. Але найголовніше ми розпочинаємо з 00:00 в ніч на понеділок. Фактично головний страйк", — сказав він.

Читайте також: Тихановська відвідає Україну: в Білорусі розповіли, що їй потрібно

Популярні відео

Латушко розповів, що люди всюди беруть участь у різноманітних заходах.

"Сьогодні ми бачимо дуже велику активність у дворах великих міст, коли люди щовечора збираються, вирішують проблемні питання функціонування тих місць, де вони проживають. Вони так само готують останні протестні акції, концерти, протести, виступи. В цих проєктах бере участь не лише молодь — це і люди старші, і діти. Це насправді такий позитивний установчий рух, який спрямований на те, щоб дати зрозуміти владі, що на сьогодні громадяни самі хочуть вирішувати свою долю – від центральної до місцевої влади. Це дуже важливий сигнал для нелегітимного керівництва Білорусі", — сказав він.

Раніше журналіст Іван Яковина розповів, за яких умов Кремль допомагатиме президенту Білорусі Олександру Лукашенку.

Джерело Україна 24 Теги