"Ми нав'язуємо мир" - посол Вірменії про ракетний обстріл Азербайджану

Країни обмінялися новими звинуваченнями в злочинах проти мирного населення

"Ми нав'язуємо мир" - посол Вірменії про ракетний обстріл Азербайджану

Влада Азербайджану звинуватила Вірменію в обстрілі міста Гянджа і вбивстві мирних жителів, офіційний Єреван заявляє, що "не все так однозначно" і висуває зустрічні звинувачення.

Посол Вірменії в Україні Тигран Сейранян в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував інформацію Азербайджану:

"Багато є постановочного, є аналіз міністерства оборони Вірменії, там не все однозначно. Представили фото дитини, яка нібито постраждала від обстрілу, але в Google можна знайти - це 2016 рік, Сирія. Дуже багато питань. Будь-які жертви з обох сторін викликають співчуття, але нам нав'язали цю війну, ми нав'язуємо мир. Перед обстрілом увечері 16 жовтня цивільні населені пункти Арцаху (самоназва Нагірного Карабаху - ред.) були в черговий раз, як і щодня, піддані обстрілу з боку Азербайджану. В результаті 6 мирних жителів були поранені".

Читайте також: "Третій фронт Туреччини проти Росії" — експерт про війну в Нагірному Карабасі

Популярні відео

Посол Азербайджану в Україні Ельміра Ахундова в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що це вже третій ракетний удар по Гянджі.

"Використовуються балістичні ракети "Ельбрус" і "Точка У", які не мають права стріляти по мирному, та ще й сплячому населенню, всі ці удари проходять вночі. Таким чином Вірменія намагається компенсувати провал своєї військової авантюри, ці боягузливі атаки... Наш президент сьогодні заявив, що це умисне вбивство мирного населення увійде в історію як один з найкривавіших злочинів проти людяності. Азербайджан не воює з цивільним населенням, а знищує живу силу і військову техніку противника. А сьогодні весь день показували, як наше МНС розгрібає завали, витягує людей", - заявила Ахундова.

За словами посла Азербайджану, вся відповідальність за наслідки лягає на військово-політичне керівництво Вірменії та на прем'єр-міністра Нікола Пашиняна.

Читайте також: Воєнної перемоги не вийшло — журналіст про конфлікт у Нагірному Карабасі

Нагадаємо, глави МЗС Азербайджану та Вірменії на переговорах у Москві 9 жовтня домовилися про режим припинення вогню в Нагірному Карабасі, який набув чинності 10 жовтня. Однак всього через декілька годин після встановлення режиму тиші перемир'я було порушено.

Влада Азербайджану 17 жовтня заявила про обстріл балістичними ракетами азербайджанського міста Гянджа, внаслідок якого загинули 10 людей.

Джерело Україна 24 Теги