Тихановська відвідає Україну: в Білорусі розповіли, що їй потрібно

Лідерка білоруської опозиції зміцнює зовнішньополітичний імідж

Тихановська відвідає Україну: в Білорусі розповіли, що їй потрібно

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська відвідає Київ, щоб донести до українців позицію супротивників президента Олександра Лукашенка і зміцнити свій імідж.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів аналітик білоруського Інституту стратегічних досліджень Вадим Можейко.

"Візит в Україну - логічне продовження зміцнення зовнішньополітичної легітимності Світлани Тихановської, яка останнім часом, відтоді, як її штаб почав приростати досвідченими людьми, успішно їздить по різних європейських столицях. Київ - європейська столиця, куди важливо приїжджати, тим більше, що українська влада зайняла стосовно Білорусі позицію навіть більш принципову, ніж від України можна було очікувати, з урахуванням потенційних загроз з боку Росії", - заявив білоруський аналітик.

Читайте також: Лукашенко "образився" через Зеленського: білоруський опозиціонер розповів деталі

Популярні відео

За його словами, "останнім часом Україна солідарна з білоруським народом, у цьому сенсі візит Тихановської буде логічним".

Можейко зазначив також, що про якісь конкретні очікування складно говорити:

"Насамперед це донесення своєї позиції, зміцнення свого іміджу й налагодження зовнішньої політики, яку, якщо не здатний розвивати Лукашенко, значить, повинна розвивати Тихановська - все логічно".

Читайте також: Лукашенко задумав хитрість - політолог щодо протестів у Білорусі

Зазначимо, що Тихановська висунула Лукашенку три вимоги, які йому слід виконати до 26 жовтня. В іншому випадку лідерка опозиції загрожує загальнонаціональним страйком і перекриттям доріг. Вимоги до Лукашенка такі: оголошення про відхід; припинення насильства на вулицях; звільнення всіх політв'язнів.

Джерело Україна 24 Теги