Це страшна ситуація - російський політик про нові санкції Євросоюзу проти РФ

Реакція Росії призвела до рішення про санкції, заявив Шлосберг

Це страшна ситуація - російський політик про нові санкції Євросоюзу проти РФ

Російський політик, правозахисник Лев Шлосберг в ефірі телеканалу «Україна 24» назвав причину введення санкцій ЄС проти Росії через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

«Санкції введені за абсолютно огидну реакцію Росії на природну вимогу країн ЄС про кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство Олексія Навального. Росія мала підтвердити, що вона визнає, що сталося з Навальним злочином, що це спроба вбивства Навального і що державна правоохоронна система Росії буде розслідувати цей злочин», - заявив Шлосберг.

Читайте також: Отруєння Навального - ексдепутат Держдуми назвав сумний результат для Путіна

На його думку, якби такі заяви з боку Росії пролунали, то ніяких би санкцій не було введено.

«Реакція Росії, її цинічні коментарі та замовчування з багатьох очевидних питань призвели до рішення про санкції. Справа в державній реакції. Якщо люди, які відповідають за державну безпеку, заявляють, що нічого не сталося - це говорить про те, що державна влада солідаризувалася зі злочинцями. Це взагалі страшна ситуація», - зазначив політик.

Популярні відео

Читайте також: Розробник відомої російської отрути пояснив, як отруїли Навального

Європейський Союз запровадив санкції проти шести громадян Російської Федерації і однієї установи у зв'язку з замахом на вбивство Олексія Навального з використанням хімічної зброї.

Раніше Організація із заборони хімічної зброї підтвердила дані Німеччини про те, що Олексій Навальний був отруєний забороненою речовиною "Новачок".

У відповідь прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що у висновках ОЗХЗ "ніякої конкретики не міститься".

Раніше колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав дві основні версії отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги