"Може статися в будь-який момент": Гордон здивував прогнозом про долю Росії

Журналіст нагадав, що РФ оточена низкою конфліктів

"Може статися в будь-який момент": Гордон здивував прогнозом про долю Росії

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що теперішня Росія в будь-який момент може повторити долю СРСР і розвалитися на частини.

"Радянський Союз розвалився, і жоден з 18 мільйонів членів Компартії, жоден з численної армії силовиків, з мільйонів людей, що служили в збройних силах, у КДБ - ніхто не виходить на вулицю, він розпадається. І під уламками його все валиться, руйнується і зникає. Так само може статися і з Росією в будь-який момент", - заявив він.

Читайте також: Гордон вирішив не брати інтерв'ю у знаменитої росіянки: названа причина

Популярні відео

Гордон нагадав, що Росія оточена низкою конфліктів:

"Білорусь, Нагорний Карабах, Киргизстан, Лівія і Сирія - ніхто не скасовував, Україна - і Росія вже не знає, як... вона не всесильна. У неї немає добірних частин так багато, в неї немає добірної агентури так багато - це все фікція, так здається. І якщо ще трохи - все можливо. А тут і Хабаровськ, а тут і потенційний Єкатеринбург, а тут потенційно інші осередки опору. І Москва, в якій дуже багато ліберально налаштованої молоді. І приклад Білорусі з Лукашенком, його режимом - а далі буде все погано, я в цьому впевнений".

За словами журналіста, "все може статися в будь-який момент, і Крим може повернутися в будь-який момент, а може не повернутися ніколи".

Читайте також: "Бісить та обурює": Гордон жорстко висловився про Крим і росіян

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, хто в Україні як і раніше любить Росію і Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги