Трамп може "розміняти" Україну: озвучено тривожний прогноз

Президент США перед виборами хоче укласти угоду з Росією

Трамп може "розміняти" Україну: озвучено тривожний прогноз

Президент США Дональд Трамп заради продовження угоди з Росією про скорочення ядерної зброї може піти на домовленість з Кремлем щодо України.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" експертка з питань міжнародної політики Юлія Осмоловська, коментуючи інформацію американських ЗМІ про бажання президента США укласти ядерну угоду з Росією якнайшвидше.

Читайте також: Знищення Путіна й кінець війни на Донбасі: чия перемога на виборах у США допоможе Україні

За оцінками експертки, така інформацію є тривожною:

"Це для Трампа може бути одним з козирів у виборчій кампанії. Він би хотів це зробити. Росіяни розуміють нагальність питання для Трампа. Чому саме передвиборчий козир? Раніше ми не спостерігали активності американської сторони в цьому напрямку. Розуміючи, що для Трампа це серйозний козир, росіяни можуть обміняти його на більш цікаві інтереси для себе. А це може бути і домовленість щодо України. Трамп може дати таку обіцянку".

Популярні відео

Читайте також: У нього не буде гальм — дипломат про кандидата в президенти США

Раніше американські ЗМІ повідомили, що президент Дональд Трамп хоче за кілька днів до виборів у США, призначених на 3 листопада, укласти угоду з Росією про продовження договору СНО-3, який передбачає взаємне скорочення ядерних арсеналів.

У Кремлі, коментуючи інформацію, заявили, що договір СНО-3 є "пріоритетною темою в контактах з американцями".

Раніше ексдепутатка Верховної Ради від партії "Самопоміч" Олена Сотник розповіла, чим обернеться для України перемога Дональда Трампа на виборах президента США.

Джерело Україна 24 Теги